M0840-8-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0840-8-AL
Description:
METRIC ROUND SPACERPLAIN ALUMINU
User Guide
Diameter - Inside 0.331" (8.40mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.748" (19.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.433" (11.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)