M0841-12-N
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0841-12-N
Description:
METRIC ROUND SPACERNO FINISH - N
User Guide
Diameter - Inside 0.512" (13.00mm)
Color -
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.748" (19.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.472" (12.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)