M1152-5008-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
M1152-5008-B
Description:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN BRASS
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.394" (10.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)