M1202-5008-N
RAF Electronic Hardware
Product No:
M1202-5008-N
Description:
METRIC ROUND STANDOFFNO FINISH -
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)