M1351-4007-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
M1351-4007-B
Description:
METRIC HEX STANDOFFPLAIN BRASS8M
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.157" (4.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)