M1452-5008-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
M1452-5008-B
Description:
METRIC HEX STANDOFFPLAIN BRASS13
User Guide
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.197" (5.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)