M2014-B-4007-B
RAF Electronic Hardware
Product No:
M2014-B-4007-B
User Guide
Diameter - Inside 0.201" (5.10mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.382" (9.70mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)