M6C-1900-439-RD
Brady Corporation
Product No:
M6C-1900-439-RD
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
LABEL 1.9" X 50' VINYL RD
In Stock : 5
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Box
Label Type Continuous
Width 1.900" (48.26mm)