M7C-1000-581-WT
Brady Corporation
Product No:
M7C-1000-581-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
LABEL 1" X 50' VINYL WT
In Stock : 5
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Printer Name BMP71, M710, M7-R6000
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl
Package Box
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)