MC-1000-584
Brady Corporation
Product No:
MC-1000-584
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
MSERIES B584 WHT 1.00"X20' 1 ROL
User Guide
Printer Name BMP®51, BMP®53 Label Printer, R6000
Applications Safety
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 0.240" (6.09mm)
Mfr Brady Corporation
Material - Body Reflective Tape
Package Bulk
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)