MDM-15SH005P
ITT Cannon, LLC
Product No:
MDM-15SH005P
Manufacturer:
ITT Cannon, LLC
Description:
MICRO 15POS SKT 30"
User Guide
Usage -
1st Connector Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 15
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness -
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding -
Product Status Active
Series MDM
Type D-Type, Micro-D
Length 2.50' (762.00mm)