MF1W330KFTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Product No:
MF1W330KFTB
Package:
Axial
Description:
RES 330K OHM 1% 1W AXIAL
In Stock : 1000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1000
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 kOhms
Series MF
Power (Watts) 1W