MMU01020C8203FB300
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
MMU01020C8203FB300
Description:
MMU 0102-50 1% BL 820K
In Stock : 3000
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 820 kOhms
Series MMU - Professional
Power (Watts) 0.3W