MNR34J5ABJ121
Rohm Semiconductor
Product No:
MNR34J5ABJ121
Description:
RES ARRAY 4 RES 120 OHM 2012
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.122" W (5.20mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series MNR
Power Per Element 125mW