MP-762381-2.5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
MP-762381-2.5-8A
Description:
LABEL ID PRODUCT
In Stock : 7500
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series MP
Label Size 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)