Home / RF Shields / MS135-20S-NS
minImg
MS135-20S-NS
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS135-20S-NS
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
RF SHIELD 0.531"X0.531" SOLDER
In Stock : 1948
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.531" (13.50mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.531" (13.50mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.197" (5.00mm)