Home / RF Shields / MS223-10S-NS
minImg
MS223-10S-NS
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS223-10S-NS
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
22.3 X 17.3 X 5MM ONE-PIECE DRAW
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.878" (22.30mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.681" (17.30mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.197" (5.00mm)