MS353-20F
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS353-20F
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
RF SHIELD 0.878"X1.390" SOLDER
In Stock : 1157
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 1.390" (35.30mm)
Type Frame
Width - Overall 0.878" (22.30mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation -
Height - Overall 0.252" (6.40mm)