MSP10A0322K0GEJ
Vishay Dale
Product No:
MSP10A0322K0GEJ
Description:
RES ARRAY 5 RES 22K OHM 10SIP
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 5
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Series MSP
Power Per Element 300mW
Number of Pins 10
Resistance (Ohms) 22k
Circuit Type Isolated
Package Tube
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C