MSP10C0322K0GEJ
Vishay Dale
Product No:
MSP10C0322K0GEJ
Package:
10-SIP
Description:
RES ARRAY 5 RES 22K OHM 10SIP
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 5
Height - Seated (Max) 0.350" (8.89mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series MSP
Power Per Element 400mW
Package / Case 10-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 10
Resistance (Ohms) 22k
Circuit Type Isolated
Package Tube
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C