MV-406254-1.5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
MV-406254-1.5-8A
Description:
LABEL ID PRODUCT
User Guide
Series MV
Label Size 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)