Home / Crystals / MXJFHJI25M0
minImg
MXJFHJI25M0
Meritek
Product No:
MXJFHJI25M0
Manufacturer:
Meritek
Description:
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 25M
In Stock : 1000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 50
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series MXJ
Type MHz Crystal
Mfr Meritek
Frequency 25 MHz