N100X150FJJ
Panduit Corp
Product No:
N100X150FJJ
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL STANDARD 1" X 1.50" WHT
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 82°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)