P/TAG/29730(10)
Silver Fox Limited
Product No:
P/TAG/29730(10)
Manufacturer:
Silver Fox Limited
Description:
ADHESIVE EQUIPMENT LABELS
In Stock : 30
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Prolab®
Label Size 11.69" x 1.18" (297mm x 30mm)