Home / Unclassified / PC1212AP-A07M6C
minImg
PC1212AP-A07M6C
Maple Systems Inc
Product No:
PC1212AP-A07M6C
Manufacturer:
Maple Systems Inc
Description:
12.1" Intel 4GB/512GB, Win10
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Core Processor Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4
Memory DDR3L (4GB Installed)
Approval Agency CE, FCC, NEMA 4
Mounting Type Panel or VESA Mount
Product Status Active
Series PC1200
Type Panel PC
Storage SSD, 512GB
Display Type 12.1" Touchscreen
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC