PCYC-24-50
Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Product No:
PCYC-24-50
Description:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 24"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
1st Connector BNC Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Green
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector BNC Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 24.00" (609.60mm)