PQ35/20-3C97
Ferroxcube
Product No:
PQ35/20-3C97
Manufacturer:
Ferroxcube
Package:
PQ 35 x 20
Description:
FERRITE CORE PQ 3C97 2PC SET
In Stock : 473
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Tolerance -
Material 3C97
Core Type PQ
Product Status Active
Supplier Device Package PQ 35 x 20
Series -
Length 1.421" (36.10mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.787" (20.00mm)
Package Bulk
Width 1.024" (26.00mm)