PQ35/20-3F36
Ferroxcube
Product No:
PQ35/20-3F36
Manufacturer:
Ferroxcube
Package:
PQ 35 x 20
Description:
FERRITE CORE PQ 3F36 2PC SET
User Guide
Tolerance -
Material 3F36
Core Type PQ
Product Status Active
Supplier Device Package PQ 35 x 20
Series -
Length 1.421" (36.10mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.787" (20.00mm)
Package Bulk
Width 1.024" (26.00mm)