PQ50/30-3C97
Ferroxcube
Product No:
PQ50/30-3C97
Manufacturer:
Ferroxcube
Package:
PQ 50 x 30
Description:
FERRITE CORE PQ 3C97 2PC SET
User Guide
Tolerance -
Material 3C97
Core Type PQ
Product Status Active
Supplier Device Package PQ 50 x 30
Series -
Length 2.008" (51.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 1.181" (30.00mm)
Package Bulk
Width 1.260" (32.00mm)