PS-094-150-VT
Brady Corporation
Product No:
PS-094-150-VT
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.5 IN W
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.09" Dia (38.1mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)