PS-1000-2-BK-2
Brady Corporation
Product No:
PS-1000-2-BK-2
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.45" ~ 0.95" (11.4mm ~ 24.1mm)