PS-500-150-VT
Brady Corporation
Product No:
PS-500-150-VT
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.5 IN W
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm)