PS-C-1000-YL
Brady Corporation
Product No:
PS-C-1000-YL
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
HEAT SHRINK TUBING, 1 IN DIA X 5
User Guide
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.00" W x 0.60" Dia (25.4mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.34" ~ 0.95" (8.6mm ~ 24.1mm)