PSHT-375-175-YL
Brady Corporation
Product No:
PSHT-375-175-YL
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.75 IN W
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Series BMP61 BMP71 TLS 2200
Label Size 1.75" W x 0.38" Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)