PSPT-250-175-RD
Brady Corporation
Product No:
PSPT-250-175-RD
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE, 0.25 IN DIA X 1.75 IN W
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Series BMP61 BMP71 TLS 2200
Label Size 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)