Q4XTILAF300-Q8
Banner Engineering Corporation
Product No:
Q4XTILAF300-Q8
Description:
SENSOR OPTICAL 3-30CM
In Stock : 12
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Series Q4X
Voltage - Output (Typ) @ Distance -
Sensing Distance 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm)
Output Type -
Voltage - Supply 10V ~ 30V