QLC260R-PF
ITT Cannon, LLC
Product No:
QLC260R-PF
Description:
CONN RCPT 260POS PCB
User Guide
Operating Temperature -50°C ~ 85°C
Current Rating (Amps) 0.5A
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.031" (0.80mm)