R100X150V1M
Panduit Corp
Product No:
R100X150V1M
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
MP CASSETTE, TURN-TELL SELF-LAMI
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series Turn-Tell™
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)