R414500000
Radiall USA, Inc.
Product No:
R414500000
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Description:
ATTENUATOR: TNC 0DB 12.4GHZ 2W 5
User Guide
Frequency Range 0 Hz ~ 12.4 GHz
Series -
Power (Watts) 2W
Attenuation Value 0dB
Package / Case TNC In-Line Module
Mfr Radiall USA, Inc.
Package Bulk
Impedance 50 Ohms