R574323300
Radiall USA, Inc.
Product No:
R574323300
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Description:
IC RF SWITCH SP3T 3GHZ
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.2dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 3GHz
Circuit SP3T
Topology -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 3GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 80dB (min)
Features -
P1dB -
Package Bulk
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm