R88D-KT75F
Omron Automation and Safety
Product No:
R88D-KT75F
Description:
SERVO DRIVER 22A 480V LOAD
User Guide
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Current - Output 22A
Voltage - Load 480V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 29 lbs (13.2 kg)
Series Accurax G5
Type Module
Wattage - Load 7.5 kW
For Use With/Related Products Accurax G5 Series
Voltage - Supply 380 ~ 480VAC