Home / Pads, Sheets / RE-100-200-10
minImg
RE-100-200-10
Taica North America Corporation
Product No:
RE-100-200-10
Description:
THERM PAD 200MMX200MM BLACK
In Stock : 9
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Black
Backing, Carrier -
Outline 200.00mm x 200.00mm
Material Silicone Gel
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0390" (0.991mm)