RMK-250X25-A4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Product No:
RMK-250X25-A4
Description:
RMK-250X25-A4
User Guide
Printer Name -
Applications Rating Plates
Product Status Active
Series RMK
Length 9.843" (250.00mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.984" (25.00mm)