S075X150T1D
Panduit Corp
Product No:
S075X150T1D
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL SELF LAMINATING WHITE
User Guide
Operating Temperature -53°C ~ 135°C
Series -
Label Size 0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)