S075X150VATY
Panduit Corp
Product No:
S075X150VATY
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL SELF LAMINATING WHITE
In Stock : 5000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 5000
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series -
Label Size 0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)