S100X125VAM
Panduit Corp
Product No:
S100X125VAM
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
MP CASSETTE, SELF-LAMINATING LAB
In Stock : 20
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -46°C ~ 107°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)