S100X150T1J
Panduit Corp
Product No:
S100X150T1J
Description:
LABEL SELF LAMINATING WHT 42/SHT
User Guide
Operating Temperature -53°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)