S100X150V0TY
Panduit Corp
Product No:
S100X150V0TY
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" BLK
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)