S100X225VAFY
Panduit Corp
Product No:
S100X225VAFY
Description:
LABEL SELF LAMINATING WHT 100/RL
In Stock : 3
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 66°C
Series -
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)