S100X225VARY
Panduit Corp
Product No:
S100X225VARY
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
In Stock : 1
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 66°C
Series -
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)